© 2019 by İnceoğlu Makina Tic. ve San. A.Ş.

KALİTE BELGELERİMİZ

Müşterilerimizin bize olan güveninin, sunduğumuz ürün ve hizmetlerin kalitesine bağlı olduğuna inanıyoruz. Bu nedenle  iyileştirme arayışımızı sürdürüp , en mükemmel sonucu yakalamaya çalışıyoruz.

       Gıda üretiminin birinci kuralı hijyendir. Bu nedenle gıda güvenliğini sağlamak için uluslararası hijyen esaslarını işletmemizde uyguluyoruz. Kaliteli ürün için kaliteli hammadde gereksiniminden dolayı konusunda uzman tedarikçilerle  çalışıyoruz.

      Firmamız bünyesindeki kalite kontrolden sorumlu gıda mühendislerimizin denetimleriyle üretim  prosesi ve ürün kalitesi sürekli kontrol altındadır.

      Müşterilerimizin öneri ve isteklerini son derece önemsiyoruz. Bu talepleri, mühendislerimizle büyük bir hassasiyetle değerlendirip, gerektiğinde ar-ge projeleri kapsamında değirmen ve fırınımızda veya müşterilerimizin kendi  üretim tesislerinde  birlikte çalışmalar yapıyoruz.

      Üretim teknolojimizde uluslararası standartları devamlı takip edip, makine parkurumuzu son yeniliklere göre güncelliyoruz.

     Sektörümüzdeki başarımızı  kalitemize borçlu olduğumuz bilinciyle, bu yöndeki anlayışımızdan  taviz vermeden çalışmalarımıza devam ediyoruz.

 

“Mükemmellik olağanüstü şeyler yapmakla değil, sıradan şeyleri olağanüstü iyi yapmakla elde edilir.”