top of page

KALİTE BELGELERİMİZ

brc-logo-211x300.jpg
ISO-22000.png
Modernistic%20Frame_edited.jpg
BRC 2019.png
Modernistic%20Frame_edited.jpg

Müşterilerimizin bize olan güveninin, sunduğumuz ürün ve hizmetlerin kalitesine bağlı olduğuna inanıyoruz. Bu nedenle iyileştirme arayışımızı sürdürüp, en mükemmel sonucu yakalamaya çalışıyoruz.

 

Gıda üretiminin birinci kuralı hijyendir. Bu nedenle gıda güvenliğini sağlamak için uluslararası hijyen esaslarını işletmemizde uyguluyoruz. Kaliteli ürün için kaliteli ham madde gereksinimi dolayısıyla konusunda uzman tedarikçilerle çalışıyoruz.

Firmamız bünyesinde kalite kontrolden sorumlu gıda mühendislerimizin denetimleriyle üretim prosesi ve ürün kalitesi sürekli kontrol altındadır.

Müşterilerimizin öneri ve isteklerini son derece önemsiyoruz. Bu talepleri, mühendislerimizle büyük bir hassasiyetle değerlendirip, gerektiğinde Ar-Ge projeleri kapsamında değirmen ve fırınımızda veya müşterilerimizin kendi üretim tesislerinde birlikte çalışmalar yapıyoruz.

Üretim teknolojilerimizin modernizasyonunu, uluslararası standartları devamlı takip ederek ve son yeniliklere göre güncelleyerek sağlıyoruz.

Sektörümüzdeki başarımızı kalitemize borçlu olduğumuz bilinci ile, bu yöndeki anlayışımızdan taviz vermeden çalışmalarımıza devam ediyoruz.

 

İNCEOĞLU MAKİNE TİC. ve SAN. A.Ş.

Inceoglun%20Logo%20(Turuncu)_edited.png
Modernistic%20Frame_edited.jpg
0002.png

“Mükemmellik olağanüstü şeyler yapmakla değil, sıradan şeyleri olağanüstü iyi yapmakla elde edilir.” 

bottom of page